Dorpsbelang Drempt (Dorpsraad Drempt) houdt op woensdag 26 maart 2025 haar jaarlijkse Algemene Leden Vergadering (ALV) in het Dorpshuis, aanvang 19:30 uur.
Agenda
1. Opening en mededelingen
2. Verslag Algemene ledenvergadering d.d. 20 maart 2024
Zie website www.dorpsraaddrempt.nl
3. Financieel verslag 2024
Presentatie van de stukken door de penningmeester.
Verslag van de kascommissie, bestaande uit Leo den Hoed en Richard Lusink.
4. Terugblik en vooruitblik
Presentatie door de voorzitter.
Waar hield Dorpsbelang Drempt zich het afgelopen jaar mee bezig, wat is actueel en wat kunnen wij voor 2025 verwachten?
5. Aanpassing Statuten en Huishoudelijk reglement
De huidige statuten dienen o.a. te worden aangepast op de volgende hoofdpunten:
- Naamswijziging Dorpsraad Drempt wordt Dorpsbelang Drempt (ALV heeft reeds op 8 maart 2023 hiermee ingestemd)
- Verplichte bepalingen op het gebied van de Wet Bestuur en Toezicht Rechtspersonen en op het gebied van het Jaarrekeningenrecht
- Postcodegebied nader gedefinieerd
Het concept van de aangepaste Statuten en het Huishoudelijk reglement wordt aan de ALV ter goedkeuring voorgelegd en ligt vanaf 12 maart 2025 ter inzage bij het Secretariaat en/of kan op verzoek digitaal worden toegestuurd.
6. Samenstelling bestuur Dorpsbelang Drempt
Aftredend en niet herkiesbaar is Jeroen Bremer (voorzitter)
Daarmee komt het aantal vacatures op twee.
Het bestuur streeft in zijn samenstelling naar een zo evenredig mogelijke afspiegeling van de inwoners uit beide kernen. (zie ook punt 2. In de notulen van de ALV 2024)
Leden die hun belangstelling voor een bestuursfunctie kenbaar willen maken, kunnen dit bij het secretariaat melden tot uiterlijk 12 maart 2025.
7. Rondvraag
8. Pauze
9. Presentaties van de Werkgroepen van het Dorps Ontwikkelingsplan (DOP)
10. Sluiting en napraten in Dorpshuis café