Uitslagen kermis 2016

Grote Wagens

PRIJS ONDERWERP WAGENBOUWERS PUNTEN
1 40 jaar Sesamstraat Ratjetoe 128
2 Voettruck De Peppel 127,5
3 Dremptrock bowling van Fred Flinstone Kerkstraat 121,25
4 De speeltuin De jeugd van tegenwoordig 121
5 Make love, not war War is not the answer 120,5
6 Pokémon Go Floris, Milan, Max, Jesse, Judith en Simon 118,5
7 Manana Manana Feestfabriekers 118
8 Beach club 2.0 De meiden uit Drempt 111,5
9 Zomer in Gelderland De Klimtoren 110,5
10 Handdoek in de ring Booze Cruisers 108
11 Dremptse Kermis 2016 The 4 Boys 105,5
12 De Olympische spelen De Klimtoren 105,25
13 Liever te dik in de kist dan de Dremptse Kermis gemist! De Ploppers 104,25
14 Studeren is de bom De ark van Berend 100
15 Krattedraal De Hummelse keet 99,5
16 Jeugdprinses Willemijn CV De Blauwe Snep 99,25
17 Prinses Joyce de 1ste CV De Blauwe Snep 97,25
18 Gaan als de brandweer De Bielemannen 94,75
19 Snelle jongens Nooit gedacht 86,25

Kleine Wagens

PRIJS ONDERWERP NAAM PUNTEN
1 Jungle dieren Lisa, Nikki & Pro 39

Loopgroepen

PRIJS ONDERWERP NAAM
1 Pokémon Go Boys Mick, Mees & Léan
2 Pokémon Go Nisa-nur, Maud, Nisrn, Boitumelo, Lotte & Jarnie
3 De Beschermengelen van de Dremptse Kermis(vogel) Maranca, Carla & Carolien
4 Boerkini Angelica, Brigitte, Chantal & Moniek
5 Lopen schept de band Brummen met de pont 7
6 Vaute partie Kleine Dreef
7 We hebben een uitje Sofie, Luna, Kaylee & Isa
8 Chardonnay Go Henk’s angels
9 Spookrijder Frank Regelink

Versierde fietsen

PRIJS ONDERWERP NAAM
1 EHBO(ster) Fieke Aalderink

Vogelschieten

TITEL / ONDERDEEL NAAM
Schutterskoning Richel Keuper
Schutterskoningin Ferdy Marsman
Kop Herman Beekman
Rechter vleugel Bert Koenders

Kinderspelletjes

TITEL NAAM
Prins Henk Velders
Prinses Nisrin Bilal

Lepeltjeschieten

PRIJS NAAM
1 Els Snelder
2 Thijs Koenders
3 Roy Bremer

Ringrijden – Heren

PRIJS NAAM
1 Jeroen Huisintveld
2 Michel Willink
3 Freek Wiegmink

Ringrijden – Dames

PRIJS NAAM
1 Gerdine Hesselink
2 Simone Winkelhorst
3 Hermien Koenders

Kegelen – Heren

PRIJS NAAM
1 Jeroen Huistintveld
2 Niels ten Hoonte
3 Jelmer ter beek

Kegelen – Dames

PRIJS NAAM
1 Annie Luimes
2 Bep Banda
3 Jannie Garretsen