In het Hemelvaartweekend valt alles samen bij uitspanning De Klevenhorst in Hummelo. Met Rondje Kunst Hummelo Keppel en Kunst4daagse Bronckhorst en een bomvol programma met kunstworkshops, poëzie en muziek.
Van donderdag 29 mei tot en met zondag 1 juni zijn er elke ochtend van 10:00 tot 12:00 uur kunstworkshops van Lang Leve Kunst en Naoberschap. Kom een dromenvanger maken, een zelfportret schilderen, een wandelstok maken en versieren en schrijf je eigen geschiedenis. Meedoen aan een workshop kost 5 euro. Meer weten? Kijk op www.amphion.nl/podium-van-de-stad/langlevekunst.
Vanaf 12:00 uur brengt het Achterhoekse dichterscollectief De Omsmeders poëzie en muziek op de Klinkplek. De Klinkplek is op donderdag, vrijdag en zondag tussen 12:00 en 17:00 uur en op zaterdag tussen 12:00 en 14:00 uur het podium voor een dichter en een muzikant die samen 45 minuten vullen. Dan is er 15 minuten pauze voordat het volgende optreden begint. Verderop op het erf staat de huifwagen van de Klevenhorst waarin elke dag twee (voormalig) Dichters des Achterhoeks samen een uur aan gedichten brengen. Kijk voor meer informatie op enghuizerdialogen.blogspot.com.
Zowel de Klinkplek als de huifwagen zijn kleine plekken voor intieme optredens. Reserveren is niet nodig. De toegang is gratis.
Op vrijdag 30 mei is het Beeldhouwerscollectief Doetinchem aanwezig. Op zaterdagmiddag vanaf 14:00 uur neemt de linedancegroep The Back Corners het erf van de Klevenhorst over. Kom kijken of doe mee!

afbeeldingen:
- dichter Maarten Buser leest voor – foto: Marion Steur (boven)
- linedancegroep The Back Corners – foto: Daphne Rensen (onder)